Gili është njëra ndër këngëtaret më të dashura.

Kjo për shkak këngëve të saja dhe sigurisht viteve të shumta që ka në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Gili tash e një vit ka humbur shumë kilogramë duke u kthyer kështu në peshën që kishte dikur kur ishte e re.

Kjo ka bërë që ajo vazhdimisht të komentohet për paraqitjet e saja.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar këngëtarja ku po duket shumë bukur.

Të veshur ka një fustan të ngjitur për trupi ku po i vë në pah format që tashmë Gili ka arritur. /Kosovarja/


Etiketa: