Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Gjakovë, ku viktimë ka qenë një burrë.

Ky i fundit, sipas raportit të Policisë, është rrahur nga gruaja e tij, shkruan lajmi.net.

E njëjta është arrestuar nën dyshimin për dhunë ndaj bëshkëshortit.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.