Një 19 vjeçar ka humbur jetën dhe dy persona të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi pas mesnate në lagjen, Kodra e Trimave, shkruan .

Shoku i viktimës ka deklaruar për Kanal10, se viktima në ato momente kishte dalë për të blerë bukë.

Më poshtë video: