Dhe, Gold AG ka zgjedhur të lansojë një projekt të ri muzikor rap pas një kohe, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, përmes një postimi në rrjete sociale ai ka paralajmëruar se nesër do ketë diçka të re megjithatë nuk ka thënë detaje.

“A pe kallim lojën”, ka shkruar reperi në postimin e publikuar në Facebook.

Ndryshe, kënga e fundit e realizuar nga Ariani është “Plumbi” lansuar një muaj më parë./Lajmi.net/