Kngtarja Albrije Hadrgjonaj ka zbuluar nj bised q ka pasur me mbesn e saj, Beatriks Ramosajn. E ftuar n emisionin “E diell”, Albrija ka treguar se i kishte shkruar nj kng pr historin e saj t dashuris.

Por n fakt Trixa kishte vendosur q t mos e kndonte pr t mos marr m vmendje nga e njjta histori.

“sht goc e menur, mesi pres, ka edhe nj balad q ia kam shkruar pas daljes s Big Brother. Po thot se nuk dua sepse njerzit do e personifikojn, un e kam shkruar si teze. E kam shkruar pr at histori. Por ajo e ndaloi rreptsisht. M ka br prshtypje, nj vajz shum e menur. Un i thash, t gjith po prfitojn, nxirre dhe ti. E m tha, teze sht momenti q njerzit t m shohin dhe vlersojn pr talentin q kam. Edhe pr at q kam pr t dhuruar. E nuk dua t prfitoj nga askush. Dhe m ka ln pa fjal. sht e mir, shum pozitive. sht me t vrtet shum dinjitoze,”-tha Albrija n intervist.