Butrint Imeri nuk është njëri nga artistët që flet shumë apo tregon imazhe të jetës personale.

Por, nga një moment feste së fundi në familje ka postuar disa fotografi krahë nënës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari i shumë hiteve ka postuar në InstaStory disa fotografi duke u kënaqur me dashurinë që i falte ajo derisa në njërë nga imazhet kishte shkruar: “Mbretëresha ime”.

Veshur në fustan të kaltërt e të gjatë me flokët e lëshuara e një grim të lehtë dukej një grua mjaft elegante dhe unike.

Derisa artisti dukej si i vogli i saj duke i shijuar puthjet e nënës në faqe.