Sonte po zhvillohet prime i radhs i Big Brother Vip Albania.

Nj incident i vogl ka ndodhur pak para se t fillonte prime, ku divani n t cilin ishin ulur ifti Kejsi dhe Kristi i ka rrzuar, duke shkaktuar t qeshura. Armaldo dhe Visi ishin ata t cilt e larguan menjher divanin.

Kujtojm se nuk sht hera e par, pasi koh m par ka ndodhur po rasti i njjt me ish banoren Tea, ku nga pesha e madhe e ka rn n tok.