Dita sot pr banorin me t komentuar t Big Brother VIP ka nisur me humor, por m tepr me ironi. Kjo ironi q Luiz Ejlli e ka karakteristike t tij, kt her nuk ka qen pr asnj nga konkurrentt e tij, por pr ish-banort e Big Brother.

Ai ka thn se femrn perfekte e do me 4 karakteristika, dhe kto karakteristika i ka gjetur t banort e Big Brother t sezonit t kaluar.

Mendoje me gjet femrn ideale. E doja inteligjente si Beatrix, besnik si Donaldi, t sinqert si Monika dhe t drejtprdrejt si Arjola, tha ai mes t qeshurash e ironis.