Irina Shayk është zhveshur për një fotosesion të ri, duke pozuar në asgjë përveç të brendshme të poshtme dhe çizmeve, shkruan lajmi.net.

Supermodelja e njohur ka mahnitur fansat në disa fotografi të postuara së fundi ku u shfaq atraktive duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Ajo dukej mjaft e egër e veshur me asgjë përveç një palë të brendshme të bardha bikini. Irina mbështolli krahët rreth gjoksit ndërsa u përkul në atë që dukej se ishte një plazh./Lajmi.net/