Dielli apo Hna” edhe kt t diel nuk ka zhgnjyer me kurthet dhe lojrat q kishte prgatitur pr t ftuarit e saj.

ifti i radhs q ra n grackn e ksaj loje ishte dhe balerina Erisa Govai dhe Arbr epani.

Erisa n emison ka telefonuar partnerin e saj teksa i ka thn se gjat provave Arbri e kishte ngacmuar.

Vetm kaq ka mjuatuar q partneri ti thoshte se ishte nisur drejt studiove t Top Channel dhe pr t’i mbyllur telefonin.

Erisa: Nuk e ke idene se far ka ndodhur! Jam ktu tek puna, n prova! Jam shum e merzitur. M ngacmoi

Partneri i Eriss: Mir se po vij

Gjithsesi situata sht qetsuar dhe partneri i Eriss ka marr vesh q kjo ishte vetm nj loj.

VIDEO: