Diola Dosti, sht nj nga ish-konkurrentet e shtpis s “Big Brother VIP”, q guxoi t fliste publikisht pr marrdhnien me ish-bashkshortin.

Nutricionistja tha se ka raport korrekt me t pr hir t 3 vajzave q kan bashku dhe nuk sht xheloze pr romancn e tij t re.

N nj intervist pr Glamour Zone, tha se sht shum mendjehapur dhe vetm prej vajzave pranon q t shkoj n pushime edhe me t dashurn e re t tij.

E pyetur nse ka inate dhe keqkuptime mes saj dhe partneres s re t ish-bashkshortit, Diola tha:

Absolutisht jo, prkundrazi. Vajzat m krkuan q t shkonim pr pushime me mua dhe babain e tyre. Un i thash ish-burrit q nse ai dshiron le t marr dhe partneren n pushime me ne dhe t`i plotsojm kt dshir vajzave. Pr mua nuk ka asnj problem, jam shum mendjehapur.