Dhe, ajo po kalon kohën me familjen dhe shoqërinë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, ajo ka nisur pushimet dhe nuk po i mungojnë imazhet e shumta provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

Sapo ka publikuar fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të zezë duke iu dhënë vëmendje tipareve të saj të formësuara.

Ndryshe, Kejsi që nga ndarja me Stresin nuk dihet nëse është në ndonjë lidhje dashurie./Lajmi.net/