Kiara Tito po pranon gradualisht lidhjen edhe me Roni Kokn, duke shtuar kshtu numrin e t dashurve. Deri m tani vet Kira ka pranuar se ka pasur t paktn 9 dashur.

Por Luizi tha se nuk e kishte problem, duke nnkuptuar se ai do t ishte i fundit dhe i vrteti.

Ja kam thn dhe Kiars. Un mrzitem pr far mund t ndodh nga data 24 Dhjetor e ktej, se a ka ndodhur m prparati nuk ke ardhur nga qielli, ke pasur nj jet, ke pasur nj lidhje, dy, tri, pak rndsi ka, tha Luizi.

Prpos Roni Koks, Kiara ka qen e lidhur me krgtarin Butrint Imeri.

Mirpo, ajo q ka marr vmendjen s fundi pr Kiarn u aludua se ajo ishte n nj romanc me Mozzik dhe shkak u bn disa foto dhe veshjet e njjta.

M par, Mozzik publikoi nj foto me kmbn e nj vajze, e cila kishte veshur nj fustan n ngjyr jeshil.

M pas publikoi Kiara foto para pasqyrs me t njjtin fustan dhe menjher ndjeksit dyshuan se ata ishin bashk.

Ndrkaq, Mozzik ka publikuar edhe nj foto ku shfaqet me xhupin e gjelbr, t ciln e a veshur edhe Kiara brenda shtpis s BBVA.

Pas ndarjes me Butrintin, Tito u prfol pr nj romanc me Young Zerkn.

Kiara sht prfolur edhe pr nj pronar televizioni, i cili e prmendte shpesh n rrethe t ngushta.

Por, Kiara ka pranuar q dy ish t dashur t saj, e kan ngacmuar me adresa false, por kjo deklarat tregon pr nj numr t lart lidhjesh nga ana e moderatores.

Po, m ka ndodhur. Kam kuptuar q kan qen adresa fallco, e shihja shpesh npr story. Dhe m pas e kam kuptuar. Por mua m plqejn kto gjra. Ka qen nj nga dy ish-t.

Por, Kiara ka folur edhe pr nj t dashur q rrinte jasht shtetit.

Ai ohej n 8, shkonte n pun, mbaronte punn vinte n shpi, hante buk, shkonte n palestr. Nuk kemi bashkjetuar, por m shum rrinim te shtpia e njri-tjetrit. Rrinim shum bashk. Zgjati goxha si lidhje. Ishin rrethanat q na uan n ndarje, nuk kan lidhje me mua ose at personalisht. Jan rrethanat t tilla q t bjn t mbyllsh dika. Punonte, jetonte jasht shtetit, ka treguar ajo.

Kiara ka folur pr nj tjetr t dashur, me t cilin kishte rn n dashuri pasi kishte rn n puset.

Takimi m i sikletshm ndonjhr ka qen kur un dola m nj djal q e kisha shum qejf dhe kur dola nga makina e tij rash n puset.

Kam rn vrtt.

Kam pasur nj kmb jasht pusets dhe nj kmb kshtu.

Se ky isht pak tip i hedhur un kam qn m e vogl, ishim afr nj lokali dh pastaj mori nj zorr dhe m lante m zorrn e ujit se u bra komplet m balt.

Isha dhe me fustan. Ai m takoi srish dh u dashurua dhe m shum me mua dhe veprimet e mia.