Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu dhe Arilena Ara, duket se kan rregulluar marrdhnien e tyre, kjo pasi moderatorja n vitin 2019 nuk e mbshteti Arilenn gjat fitores n Festivalin e Kngs.

Alketa u shpreh pro fitores s Elvana Gjats.

Ndrkoh s fundmi, duket se gjrat kan ndryshuar, ku Vejsiu ka postuar nj video t vjetr n Instagram, q shfaqet duke prqafuar Arilenn n kohn kur ajo konkurronte n X Factor.

Moderatorja i krkon falje kngtares dhe shkruan se mezi po pret t bhen srish bashk.

Ky perqafimi vlen sa 1000 fjale. M fal Sorry Arilena. T dua. Mezi pres gjrat e bukura q do bjm bashk, ka shkruar Alketa.