Këngëtarja Remzije Osmani është padyshim një nga yjet e pa dulisjutueshëm të muzikës popullore.

Ajo, ka suksese të jashtëzakonshme në muzikë dhe sapo ka ardh edhe me një projekt në duet, shkruan “Kosovarja”.

Remzia nuk eshte vetëm këngëtare e dëshmuar, por edhe nënë e tillë, e cila ka investuar dashuri, edukim dhe jo vetëm tek fëmijët e saj.

Kaq bukur dhe e lumtur duke këngëtarja pranë më të dashurve të saj. /Kosovarja/


Etiketa: