Keisi ndjeu nevojn t fliste me Oltn pr marrdhnien me Kristin, q prej ditsh sht komplikuar dhe asnjri prej tyre, nuk po i jep dot zgjidhje.

Keisi tha se ajo ka harruar veten brenda n shtpi, duke u marr gjith kohn me Kristin dhe kjo gj po e shkatrron at.

Ajo u shpreh se ditt e para, plqimi mes tyre ishte shum i lezetshm, por m von do gj u b monotone.

Olta i tha Keisit se ajo ia kishte thn kto fjal q prpara se t hynte Sabiani n shtpi, por ata t dy i morn pr keq komentet e saj.

Ajo shtoi se e ka par Keisin q kujdeset gjith kohn pr Kristin dhe se thuajse kishte harruar t merrej me veten.

Olta u shpreh se mes Keisit dhe Kristit, nuk ka kimi dhe n krahasim me raportin q sht krijuar mes Luizit dhe Kiars, ata n syrin e saj nuk duhen.

Ajo i tha Keisit se ka nevoj pr prkdhelje, gj t ciln Kristi nuk ia ka ofruar n asnj moment. Sipas saj, Kristi as q e ka br t lumtur Keisin.