Kngtarja e mirnjohur e skens, Besa Kokdhima ka treguar se n Big Brother Albania Vip 2, t preferuar ajo ka Luizin.

Kt e ka treguar edhe sot prmes nj mesazhi t gjat drguar prmes Big Love. Ajo e cilson fenomen Luizin dhe q e pret q t kndojn bashk, kur ai t dal nga ky format.

Po ashtu n mesazhin e kngtares ka nj vlersim pr do banor, por ajo nuk prmend Qetsorin. Kiarn artistja e vlerson pr maturin q ka treguar n loj. Oln pr banoren luftarake q tregon.

Urime Luiz! T prshndes t falnderoj pr vlersimet, m kan mbrritur n vesh. Je nj fenomen, dokujt i duhet nj Luiz n rrethin shoqror. Je artist n talent e n shpirt.

Kurdo q t dalsh, t pres t takohemi e kndojm. Urime dhe Kiars princeshs, vajzs s menur e t matur. Urime dhe Olta luftarake, Kristi fisniku,

Armaldo paqsori, Visi shpirtmiri, Kejsi yllli, Dea feministja, Jori bohemja, Nita seriozja dhe banort e rinj, sht mesazhi i Bess.

VIDEO:

@aleksi.aleks1 #luizejlli original sound – Aleksi