Kngtarja e njohur, Ronela Hajati, zbuloi disa dit m par se sht single, duke u shprehur se sht gati t dal n takim me dike, duke treguar se sht shum e angazhuar me muzikn dhe kjo gj nuk ia lejon ti prkushtohet dikujt.

Ndrkoh, s fundmi, Ronela ka rrfyer edhe nj nga kushtet q duhet t ket djali q do t fitoj zemrn e saj.

Prmes nj postimi n Instastory, Hajati thot se partneri i saj duhet t dashuroni kngt e postuara nga ajo.

M tej, artistja shfaqet nga makina duke knduar disa hite botrore ndr vite.