Edona duket qartë se e pëlqen kafen turke sepse neper rrjetet sociale shpeshherë shpërndanë një filxhan të mbushur përlotë me kafe.

Së fundi, ajo në InstaStory ka shpërndarë një fotografi ku shihet duket pirë një kafe, të cilën e shoqëron me dy ëmbëlsira, shkruan”Kosovarja”

Edona kafen e piju me motrën e saj, dhe sigurisht që ato janë kënaqur së bashku duke biseduar.Duket qartë se pozitiviteti Edonës, ka bërë që të adhurohet kaq shumë./Kosovarja/