Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne xing me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes.

Së fundmi ishte rradha e dy bukurosheve shqiptare, dy ish-konkurrenteve të “Përputhen”, Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga.

Cila nga vajzat duket më bukur nuk mund ta themi ne, por mund ta gjykoni vetë ju!