Ather kur mendojm se marrdhnia mes Luizit dhe Kiars po normalizohet, sht gjithmon aty nj Kiar q duhet t sigurohet pr t dramatizuar situatn.

Pas disa her t thne, Kiara i ka krkuar sot Luizit srish pr ti dhn asaj hapsirn e nevojshme.

Mirpo ndryshe nga Luizi i cili tregohet i duruar me at, ndjeksit nuk jan dhe aq.

N seksionin e komenteve, publiku ka shprthyer ndaj Kiars.

Te plaste Zoti te plaste se na e shpife me hapsiren tende!Me kto sjellje qe ke ti mos kujto se Luiz ti harron,do e shohesh sa hapsire do te te lre kur te dal jashta,ktu do jemi!Kujton ti se eshte vertet budallepsur pas teje me kto sjellje o miss llulla!, shkruan nj ndjekse, pasuar nga nj tjetr koment negativ:

Po shko n Mars aty ke boll hapsir,,femer e lodhshme..seriozisht realisht e kam ZHDUKU nga aty,vetem per interes rri me Luizin tkapesh ndonje emision n TOP CH.

Valle kur do kete nominim per kete vajze ?!!!, vazhdojn komentet nga ndjeksit.

Ndrsa nj tjetr komentues shprehet se Kiara sht lloji i femrs q nse i prkushtohesh, e ke humbur!

Kiara eshte lloji i femres qe nese i perkushtohesh shume e ke humbur ! Lloji i kesaj jane mesuar te nenshtruara me njerez te eger dhe egoist ne krahe qe i trajtojne keq. Tipet si Kiara ju pelqejne gjerat e pamundura jo te mundura.”

Kujtojm se pr shkak t sjelljes s saj ndaj Luizit, Kiara ka humbur m shum se 30 mij ndjeks.