Kiara dhe Luizi prej pak orsh jan futur n dhomn e bebes s vogl, pr tu prkujdesur pr t.

Gjat ksaj kohe, mes tyre u zhvilluan shum biseda, mes t cilave edhe ndjesit q Kiara ka karshi Luizit.

Ky i fundit e ka pyetur gjithmon Kiarn se far ndjen pr t, por ajo i sht prgjigjur duke i thn se e ka shum xhan, ose n raste t tjera, thjesht sht shmangur.