Krist Aliaj dhe Keisi Medini jan cilsuar si nj iftpara se brenda BBV t hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditt e fundit, sht vn re nj distancim mes tyre.

Kristi nga ana e tij, ka shprehur shqetsimin n lidhje me distancimin nga Keisi, gj q ka ardhur pikrisht pas largimit t babait t saj nga programi.

Por, vet Keisi, duke folur pr marrdhnien e saj me Kristin, tha se nuk i plqen kur njerzit i quajn t lidhur apo ift sepse ata ende po njihen, jan t afrt dhe qndrojn me njri-tjetrin, por i ka thn mjaft cilitdo q pretendon se jan duke prjetuar nj histori dashurie.

Ka qen Kiara e cila tha se Keisi sht e ndikuar nga babai i saj dhe fjalt q ai i tha para se t linte BBV.

Kristi: Ka thn ndonj gj Keisi? Se po m rri shum distante.

Luizi: Ndjehet keq n momentet kur bn debate, sidomos me mua, nuk ka gj me ty. Ajo ma tha edhe mua. M beso q nuk ka aspak lidhje me Sabianin

Kiara: E paska me ty?! E ka sepse Sabi kur hapi dern i tha me mend n kok. Nuk e ka me ty Luiz, nuk sht kjo arsyeja. Arsyeja sht vetm babai i saj. Aq sa i ka br mir ardhja e Sabit, aq edhe i ka ndikuar, se sht edhe n nj mosh shum t vogl.