Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos, shkruan lajmi.net.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory se ajo ka treguar se e kishte shijuar qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Ajo po shijon darka luksoze në shoqëri të miqve dhe menaxherit të saj, Klodian Përgjoka.

Kida së fundi po shijon suksesin e projektit muzikor “Lila” në bashkëpunim me reperin Samra, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes./Lajmi.net/