Dhe, Kim Kardashian, 40 vjeç, shkoi në Instagram për të ndarë më shumë imazhe në bikini të pakta të zhveshura, transmeton lajmi.net.

Fotoja dukej të ishte një kthim prapa nga një nga pushimet e saj të shumta tropikale, ndërsa Kim vazhdoi të dallohj Lamborghini e saj të ri  mbuluar me lesh nga rezidenca e saj Hidden Hills të shtunën.

Në Instagram ajo e mbishkroi imazhin me dy emotikona teksa Kim u shfaq pa grim ndërsa po zhytej në pishinë.

Linjat e saj ishin në shfaqje të plotë me rroba banje të pakta ndërsa ajo pozonte me sensualitet me duart në flokë kundër një sfondi tropikal.

Në serinë e finales së hitit të familjes E! shfaqja, Kim u pa për herë të parë duke shfaqur kornizën e saj në numrin e bikinive ndërsa u bashkua me gjysmë-motrën Kendall Jenner dhe Kourtney Kardashian në xhakuzi në luksin VRBO të familjes në Lake Tahoe.

Të premten, Kim shkoi në mediat sociale për të treguar një Lamborghini Urus të ri i cili ishte mbështjellë me pëlhurën e saj komode SKIMS, e cila shkaktoi mjaft bujë në mediat sociale./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)