T gjith menduam se Armaldo Kllogjeri do t dilte q javt e par t Big Brother Vip, mirpo n kto momente q flasim ai sht kthyer n nj nga personazhet ky brenda shtpis.

Maestro jo vetm q sht lideri i preferuar i shtpis nga banort, por e ka kuptuar edhe rrjedhn e lojs dhe situatat e krijuara nga ai kan sjell jo pak lvizje brenda BBV.

S fundmi maestro ka lshuar nj perl teksa ka qen n shoqrin e Olta Gixharit ku shprehet se qkur ka hyr n Big Brother koka e tij lshon nj tingull t uditshm kur e godet.

Kt gj ai e ka demostruar edhe me lvizje. Nga ana tjetr Olta nuk i ka mbajtur do t qeshurat, ndrkoh q Armaldo godiste ballin e tij.

Epo nse n shtpin e BBVK kemi Stresin q mbahet pr perla, n BBVA duket se kt rol e merr Armaldo.

M hert kujtojm q Stresi deklaroi gjat nj bisede me banort e BBVK se sht i bindur q n shtpi kishte fantazma.

Stresi: Natn e par jam zgjuar keq, edhe n mngjes.

Gresa: Nj nat kemi par t gjith ndrra t kqija, t gjith.

Stresi: Un mendoj q ka fantazma ktu brenda. Jo ka. Pr Zotin ka. Kam vn re q vijn na shohin edhe ikin, na afrohen shum. A i ke dgjuar sipr? Ka, un e di.

VIDEO: