Ka nisur kshtu Dance with Me programi i vallzimit n Tv Klan, prsri n t njjtn dit, n t njjtin orar dhe minuta shtes ku Alketa Vejsiu i lutet gjithnj Blendi Fevziut ti fal dy minuta nga Opinion. Nejse.

Nj nga konkurrentet q sht komentuar m s shumti dhe q Kryefjala.com e tha e para q do ishte pjes e kastit sht edhe blogerja, Arta Nitaj. E cila mesa duket se ka kaluar fort mir natn e par t spektaklit. Komentet e antarit t juris Ermal Mamaqi (q jan pasuar me buzqeshjen ironike edhe t Alkets) e kan br pr t qar Nitajn n prapaskenat e programit.

Nuk e dim se far ka dashur t thot Mamaqi me komentet e tij por ai sht nj mentor q i drejton njerzit tek jeta sa m e mir e komode, nuk e kuptuam ekzaktsisht se far kishte me Artn. Apo mos ka dashur ta orientoj blogeren tek buka me shalqi, si kndonte dikur.

VIDEO: