Nj deklarat e Krist Aliajt pr Kiara Titon, po bn jo pak buj n rrjet, ku n nj diskutim me Kiarn dhe Luizin, Kristi u shpreh se nse do t donte do ta kishte br Kiarn pr vete.

Kristi:Po ta doja Kiarn e kisha kap me koh”.

Kiara:Kujdes me kto deklarata, sa i sigurt je”?

Kristi:100% i sigurt. Kapur n sensin q po t kisha interes do t isha me ty”.

Prej dy javsh tashm dyshja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, jan afruar shum me njri-tjetrin, me Luizin i cili nuk l moment dhe hapsir pa i shkuar nga pas Kiars dhe me kt t fundit e cila duket se pak nga pak po shkrin.

Gjat ktyre ditve sidomos prpos ndonj prplasjeje, kemi par edhe shum prqafime dhe puthje nga ata, por ende nj konfirmim t nj romance mes tyre.

M hert, Luizi i ka br nj krkes t veant moderatores, duke i krkuar t largohet nga debatet me banort e tjer, t cilt po eprdorin sipas tij pr t sulmuar at.

Ndr t tjera, ai i ka thn se e vetmja gj q mund ta nxirrte nga vetja n at reality-show, do t ishte nse Kiara do t cnohej.