Ajo sht shtpia m e famshme n Shqipri dhe padyshim q ngjarjet e krijuara n shtpin e Big Brother Vip Albania jan n qendr t vmendjes.

Banort e BBV2 po prfliten kudo n rrjet, dhe jan kthyer n protagonistt e prditshmris son, duke transmetuar shum emocione t forta teksa rrfejn historit e tyre apo edhe gjat prditshmris, konflikteve dhe raporteve me njri-tjetrin.

Vetm pak m par Luizi ka dal nga izolimi s bashku me Efin edhe pse shum i acaruar nga votimet dhe argumentat q banort dhan pr nxjerrjen e tyre nga izolimi. N momentin q ka shkuar n dhomn e gjumit ka vn re se shtratin e tij e kishte zn Xhonatani, i cili sht nj nga banort e rinj. Teksa ka shkuar shum i nervozuar tek banort e tjer ka krkuar q Xhonatani t largohet menjher nga shtrati i tij.

Ditn e sotme gjat nj bisede mes Kiars dhe banorve t tjer n lidhje me qndrimin dhe sjelljen e saj ndaj Luizit, Valbona ka ndrhyr dhe i ka dhn Kiars kshilln e saj n lidhje me kt situat dhe vazhdimsin e saj n raport me Luizin.

VIDEO: