Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Sigurisht që çdo postim i saj merr vëmendje të madhe duke u komentuar kështu nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ra në sy së fundmi është një foto që kishte postuar këngatarja ku shihen dy prindërit e saj.

Babai i këngëtares sot po feston ditëlindjen dhe i ka mbushur plot 82 vite. /Kosovarja/

Shumë urime!