Ilir Shaqiri është balerini shqiptar me famë në Itali, ku kishte karrierë të gjatë e të sukseshme, shkruan “Kosovarja”.

Ai, ishte pjesë e disa spektakleve në Itali, por edhe në Shqipëri, ku kryesisht ftohej si pjesë e paneleve vlerësuese.

Shaqiri, u bë pjesë e “Big Brother Albania”, ku po vazhdon të jetë një nga banorët më të dashur dhe të pa dashur njëkohësisht.

Deklarata e Ilirit për tradhëtinë ndaj gruas, bëri shumë bujë, duke e prekur thellësisht edhe të shoqen e balerinit.

Ilir e paska në dorë një tatuazh ku shkruan “Përgjithmonëfamily”.

E ka berë pas pendimit për tradhëtinë, apo?


Etiketa: