Dhe, Kylie Jenner sigurisht që kishte atë shkëlqim pas stërvitjes, ndërsa tregonte figurën e saj të arsyeshme në Instagram Story të saj të fundit këtë të martë, transmeton lajmi.net.

Ende rozë nga sesioni i saj në palestër, manjati i kozmetikës tregoi një fytyrë të freskët dhe flokë me pamje natyrale ndërsa ajo shkrepi një video të kthesave të saj të tonifikuara në pasqyrë.

Kylie, mahniti e veshur me një sytjena sportive ngjyrë portokalli dhe dollakë të përshtatshme nga marka e njohur e famshme SET.

Çorapet e bardha dhe atletet e bardha siguruan një prekje të modës të viteve ’90.

Motra më e re, Jenner thjesht nxori qëndrimin e saj ndaj kamerës, ijet e saj për të nxjerrë në pah përkufizimin e barkut të sheshtë.

Duke e shijuar qartë momentin, bukuroshja buzëqeshi dhe tha fjalët në këngën Hats Off nga Lil Baby dhe Lil Durk, dhe duke shfaqur Travis Scott.

Ndryshe, dje, Kylie ndau një vështrim në koleksionin e saj të ri të ditëlindjes, i cili është frymëzuar nga ari 24karat dhe del në treg më 10 gusht./Lajmi.net/