Ka vdekur ish ushtari i UÇK-së, Bekim Bunjaku.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot (E marte), në orën 14:00 në varrezat e fshatit Sallabajë.

Postimi i plotë:

Me dhimbje te thelle morrem lajmin per vdekjen e kusheririt dhe bashkeluftetarit tone te UÇK-së, do te kujtojmë si nje njeri te urte nje luftetar i cili se kurseve as rinine qe sot te jetojmë ne liri

I lehte te qoft dheu i Kosoves