Kiara dhe Luizi sigurisht jan dy banort m t komentuar n shtpin e Big Brother VIP.

Ditn e sotme, i ftuar n emisionin Shqipria LIVE, ishte miku i moderatores, Ardit Murataj, i cili tregoi se si e ka par Kiarn dhe rrugtimin e saj deri m tani.

E shoh Kiarn t qet, t lumtur. Kiara i ka treguar shum mir vlerat e saj. Ajo mbetet si ka qen n prditshmrin e saj. Nj vajz e qet, q krkon mesazhe t forta. Jo do vajz duhet t ngrej zrin q t ndihet. sht nj njeri pozitiv.

Banort e sulmojn se nuk kan far i bjn dot Luizit. Nuk i bie dot gomarit, i bie samarit. Nga ajo far duket nuk sht dika kot. do lloj djali q do kishte ndjenja ndaj nj vajze, do t bhej protektiv. Edhe un po t isha Kiara, nuk do i hidhja benzin zjarrit n rastin e komentit t Kristit. Ajo nuk do donte t bhej nxitse e Luizit. Luizi sht ndr t paktt q po bn loj aty brenda.- tha ai.