10 Tetor 2021
13:26

Denis Hakanaj

Liverpool do të tentojë të bëjë një goditje me kosto zero.

Një goditje që do të ishte e bujshme duke marrë parasysh shumë e shpenzuar për lojtarin në fjalë.

Bëhet fjalë për Ousmane Dembele, sulmues 24-vjeçar i Barcelona-s, kontrata e të cilit me katalanasit skadon verën e ardhshme.

Sipas Teamtalk, për francezin janë në garë Juventus dhe Të Kuqtë.