Luizi ka zbuluar nj strategji tjetr pr lojn ditt e fundit. Pasi futi veten n nominim bashk me Kristin dhe Armaldon, Luizi zbulon mnyrn se si do ta fus edhe Oltn e Qetsorin n nominim bashk me veten.

Kur dua t shkoj n burg me disa persona t caktuar i fus n tualet.

Do shkoj n burg me ta dhe do i nxjerr nga shtpia. Do marr Oltn dhe Qetsorin edhe do futemi n nominim., i thot Luizi, Nits dhe Fotinis.