Dhe, Loredana Zefi sapo ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të kuqe, partnerja e Mozzik ka venë në dukje figurën e saj të pazëvendësueshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Loredana, ka shkrepur foto edhe para pasqyrës duke zbuluar pak nga gjoksi me bluzën e hapur në pjesën e sipërme.

Tutje, dukjen e ka përfunduar me makijazh dhe bizhuteri./Lajmi.net/