Lorenc Hasrama, i cili ishte njri prej banorve q iu bashkua shtpis s Big Brother mbrmjen e kaluar, duket se e kishte studiuar shum mir Luizin nga jasht.

N sfidn e imitimeve, Lorenci duhet t imitonte Luizin. Ai imitonte n mnyr t sakt dhe korrekte thuajse do lvizje t tij, duke nisur nga mnyra e ecjes, qndrimi i tij e deri tek pirja e duhanit.

Teksa ishin mbledhur n kuzhin, banort nisn t imitonin njri-tjetrin, duke krijuar nj situat shum komike dhe t lezetshme pr t gjith.

Sfida e Vllait t Madh solli nj tjetr atmosfer t ngroht n shtpi.

VIDEO: