Producentja e Big Brother Vip, Lori Hoxha, ka shprndar n instastory nj der ku mbi t shkruhet Big Brother Vip, ku inicion q e shtuna sht e Top Channel ka kryefjal spektaklin, shkruan Lajme.al

Menjher ka ardhur nj koment nga prezantuesja e programit Arbana Osmani, duke i shkruar; do dit Lor, do dit”.

Ndrsa Lori me shaka ia ka kthyer; Ja se mbaroi dhe tre muaj, duke br t ditur se kur i vjen fundi Big Brotheri-it.

Sigurisht kjo ishte nj shaka dhe ne do presim Arbann t konfirmoj mbarimin e BBV.