Nuk është shumë e zakonshme por tek disa artista të estradës kemi parë që e shtojnë mbrojtjen e tyre duke angazhuar truproje për shkak të problemeve që mund të kenë e të ngacmohen nga dikush.

Kështu ka bërë së fundi edhe moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, shkruan “Kosovarja”.

Bukroshja bionde ka postuar një video në InstaStory derisaq është nën përcjellje të dy truprje derisa njëri bënë hapin e para Luana qëndron në mes dhe përcjellet ga një truproje i dytë nga pas.

“Tashmë nën shoqërimin ideal të përditshëm”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë Luana në video, ku shihet që janë duke e shoqëruar edhe në makinë që do të vozitet nga sigurimi.

Por, pse e ka bërë një gjë të tillë mbetet të shihet nëse do e zbulojë ditët në vijim.