Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja unike, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video ku shihet moderatorja para pasqyres, duke vënë kështu në pah format e saja përfekte që ka.

Ajo po duket shumë bukur dhe mjaft provokative. /Kosovarja/