Luana Vjollca ka zgjedhur të pushoj disa ditë, në Maiami.

Nga atje bukuroshja po sjell mjaftë imazhe tërheqëse dhe po duket mjaftë në formë të mirë, shkruan”Kosovarja”.

Luana ka zgjedhur të postoj fotogrfi të reja, ku po shihet mjaftë e kuruar dhe mjaftë përfekte.

Me fustnain e ngushtë I cili ia zbulon format trupore, ajo duket e mrekullueshme./Kosovarja/