Luana Vjollca ka publikuar një fotografi nga studio, shkruan lajmi.net.

E veshur me shumë stil, ajo ka marrë një pozë joshëse teksa ka shkruar se po finalizon këngën e re.

“Duke edituar klipin e ri”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, ajo ka pauzuar që një kohë pas përfundimit të emisionit të saj ‘Shiko Kush Luan’ dhe do rikthehet me këtë projekt muzikor./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)