Produksioni i Big Brother Vip Albania, ka vendosur q banort t vihen n rolin e opinionistve dhe t diskutojn pr lojn e banorve t edicionit t par.

Banort diskutuan fillimisht pr finalistt, Ilirin dhe Donaldin, e m pas pr banort e tjer.

Teksa po diskutohej pr aktoren Arjola Demiri, Luizi kishte nj koment pr lojn e saj n BBV1.

Babain e fmijve t saj un e njoh edhe nuk iu mungon absolutisht asnj gj fmijve, as jeta e luksit, as shtpia, absoultuisht asnj gj. Arjola ka qen lojtarja m fallco nga fillimi deri n fund. Sa i prket lotve sht mse normale q nna pr fmij do qaj. do dy dit prmendtte fmijt e saj. Me gjith respektin, aty t gjith kishin fmij, nna e motra. Arma e saj ishte prmend fmijt-qaj, prmend fmijt-qaj,- tha Luizi.

Aktorja Arjola Demiri, u surprizua nga Big Brother VIP kur ishte pjes e spektaklit, ku i realizuan ndrrn e saj duke i dhuruar nj shtpi.

Shum sht komentuar pr shtpin e saj, pasi aktorja nuk ka dhn shum informacione rreth ksaj teme.

Disa koh m par, n nj bised virtuale me ndjeksit e saj n Instagram, aktorja ka zbuluar jo vetm detaje por edhe foto t shtpis.

Arjola shkruan se shtpia sht ende n ndrtim dhe do t jet e prfunduar n qershor t vitit t ardhshm.