Teksa Kiara po flinte, Luizi shkoi n shtratin e saj dhe i dhuroi puthje t shumta, ndrsa e pyeti edhe nse kishte pasur ftoht gjat nats, apo nse ka fjet mir

Por, Kiara vuri jastkun n fytyr dhe fjeti srish, duke e injoruar at. Luizi nga ana tjetr shkoi tek shtrati i Armaldos, pasi ai ishte njri prej banorve q ishte zgjuar.

E teksa po fliste me Maestron, Kiara u ngrit nga shtrati dhe m pas i dha nj prqafim Luizit, gjest ky q e lumturoi shum at.