Loja e WoldFlex, bri bashk t gjith banort, t cilt, t shtir n korridor nisn srish t diskutonin, ishte Luizi ai q i tha Olts se Armaldo gabimet q ka br dhe meritat q ka fituar, i ka fal tij dhe saj.

Olta tha se nj gj e till nuk sht e vrtet, pasi Armaldo ka karaktr dominant dhe meritat i ka fal forcave t tij.

Ajo shtoi se as ajo dhe as Luizi nuk mund tja falin dot humorin dikujt, nse dikush nuk e ka t lindur.

Olta tha se t gjith e kan prdorur njri-tjetrin pr loj dhe se kjo ka qen nj marrdhnie e ndrsjelljt, gjithmon n kuadr t lojs.

Luizi e pyeti Oltn q pse ajo mendon se kur i jep ajo kshilla Maestros, sht gj e drejt dhe kur i jep Qetsori sht e gabuar.

Olta tha se Qetsori e nxit Maestron dhe se mes nxitjes dhe kshills ka diferenc.