Ditn e djeshme Luizi ka qen i smur teksa ajo q sht vn re ka qen mungesa e interesimit t Kiars dhe indiferentizmi i saj.

Teksa e gjith shtpia ishte mbedhur n kuzhin pr t gatuar ballokumet pr Ditn e Vers, Luizi i sht drejtuar parteneres s tij duke i thn q nuk ishte shqetsuar aspak pr gjendjen e tij shndetsore.

Me menefregizm Kiara i sht kthyer dhe i ka thn: Ti at pun ke do dy ditn.

Luizi: Si nuk e au menderen hic, gjith ditn

Olta: M shum jam kujdesur un pr ty