Luizi u mrzit s fundmi me Kiarn pasi kjo e fundit u tregua e pandjeshme ndaj tij q ishte smur. Ajo nuk u afrua as pr ta pyetur si je, madje kngtarit i trhoqi vmendje q moderatorja vazhdonte t zgrdhihej.

Kjo sjellje e Kiars i bri prshtypje dhe Olts e cila i tha: T qeshsh me lot sht e teprt. Tani ti po qesh me dhimbjen e Luizit apo a ke? Trego iik kujdes, 7 her ta bra me shenj q sht keq, nj her nuk ke ardhur ta pyessh si je.

M tej Olta prqafoi Luizin dhe i tha: Hajde t t puth iik te faqja. Aktorja e puthi dhe i tha Kiars se kshtu duhej ta prkdhelte ajo.

Olta: Se pa Kiara, sa inat m erdhi

Olta: Se pe q e putha te faqja?

Olta: H se t puth prap (e puth)

Olta: Ja kaq duhet t kishe br ti