Nj zarf i bardh hyri n shtpi, i cili sqaronte lojn siameze pr banort, t cilt mbrmjen e kaluar nisn jetesn n ifte, si nj trup i vetm.

N zarf thuhej se bluza duhet t hiqet vetm kur banort shtrihen pr t fjetur dhe kur ata futen n tualet. N rast se njri prej dyshes, dshiron t shkoj n tualet natn, ather duhet t zgjoj partnertin, t veshin bluzn, t shkojn te dera e tualetit dhe njri prej tyre futet brenda, ndrsa tjetri pret jasht.

Duke veshur srish bluzn, ata do kthehen n shtrat dhe do e heqin srish pr t fjetur. Zarfi specifikon se, n asnj rast tjetr, bluza nuk lejohet t hiqet.

Nga ana tjetr, ifti duhet t prdor vetm njrn dor, at q sht ln jasht bluzs, ndrsa dora tjetr duhet t qndroj brenda dhe sht jashtfunksionale.Gjat ksaj loje Luizi ia ka zbuluar nj pik t dobt Olts.N nj moment shihet teksa Olta e cila qndron me nj bluz me Luizin e ka hequr at pasi ai e ka gudulisur.

Kjo loj ka detyruar banort q t qndrojn t shtrir dhe shum pran njri-tjetrit.