Shum jan fi ksuar me Big Brother VIP, duke krijuar simpati pr banor t ndryshm. Por, si prkthehet kjo mbshtetje n shifra?

Sikurse mund ta merrni me mend Luiz Ejlli ka thyer rekord edhe sipas ekspertit t IT-s, Tomi Kallanxhi, i cili ka treguar se ai ka arritur gati n 1 miliard shikime n rrjetet sociale pas futjes n format. Sipas tij, nj shifr e till nuk sht arritur nga i gjith Big Brother i vjetshm.

Lidhur me qytetet q krkojn m shum Luizin n Google, vendin e par e mban Shkodra, ndrsa qyteti q e ka krkuar m pak Luizin sht Kora.

Kt vit aq shikime sa mund t ket arritur Big Brother i vjetshm, e ka arritur vetm Luiz Ejlli. Kt vit ka ndikuar edhe TikTok dhe i ka dhn shum krah emisionit pr ta uar n maj. T gjith prodhojn kontent pr Luizin. Imagjino fansat e Luizit jan si nj staf prej 500 deri 1 mij veta q postojn do dit video pr ty pa rrog. Qyteti q krkon m shum Luiz Ejllin sht Shkodra, m pas Lezha, Tirana, Durrsi. Qyteti q interesohet m pak pr Luizin sht Kora. -deklaroi Tomi Kallanxhi n emisionin WakeUp.

Qytetet q krkojn m shum pr Kiarn n Google jan Kuksi, Tirana, Elbasani. Qytetet q kan krkuar m shum pr Kiarn jan Kuksi i pari, pastaj Tirana, Elbasani dhe t fundit Vlora dhe Shkodra. I vetmi njeri q mund ta mund Luizi sht Kiara, nse do t dij sesi ta mund. tha eksperti.

Ai zbuloi se qytetet q krkojn m shum pr Oltn n Google jan Gjirokastra, Durrsi dhe Tirana. Qyteti q ka krkuar m shum pr Oltn sht Gjirokastra. M pas vjen Durrsi dhe Tirana, tha eksperti i IT, Tomi Kallanxhi.